1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dali imate predrasudi za lugeto koi imale problem so droga?...

Дискусија во 'Канта' започната од Donamace, 28 септември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Donamace

  Donamace Активен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2015
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
 2. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.944
 3. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.358
  Пол:
  Машки
 4. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.944
  Life is beautiful[​IMG]

  pak zalutana tema :D
   
 5. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.358
  Пол:
  Машки
  ok
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.