1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dali kje moze pomosh

Дискусија во 'Канта' започната од sostaric.nina, 2 октомври 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sostaric.nina

  sostaric.nina Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2017
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Ve zamoluvam nekoj koj e vo mozhnost da mi napishe esej na tema dokolku sakam kje mozam.Ve molam esejot da sodrzhi deka ne se se parite bonorashanje blagodaram odnapred
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.