1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dali koristite proizvodi od ORIFLAME i kolku ste zadovolni?

Дискусија во 'Канта' започната од oriflejmka, 11 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. oriflejmka

  oriflejmka Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Gledam deka ima poveke temi za oriflemskite proizvodi :) pa eve jas bidejki sum clen od pred 2 meseci sakav da ve prasam koi proizvodi najmnogu gi koristite od oriflame i dali ste zadovolni.Jas koristev i prethodno pred da stanam clen ama sea imam poveke proizv.doma bidejki gi zemam po poniski ceni,nesto kako poklon i taka.ja imam skoro cela kolekcija od Gordani Gold i sum prezadovvolna isto taka sum zadovolna i od sjajcinata i karminite,za razlika od avon mislam deka se podobri (ne deka sum clen na oriflame istoto go mislev i pred toa) :D pozzz
   
 2. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.949
  Допаѓања:
  4.758
  Пол:
  Женски
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена,затоа што веќе постои иста lice/oriflejm-t2191/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.