1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

dali mozete da go zamisliote zivotot bez sex

Дискусија во 'Канта' започната од mobil1310, 27 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mobil1310

  mobil1310 Активен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  dali mozete da go zamisliote zivotot bez sex jas ne a vie
   
 2. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.628
 3. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.622
  Допаѓања:
  9.763
  Дали може да си го замислите животот без писменост, јас не, а вие?
   
 4. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.628
  Пријателке си ја утнала темата :rofl: :rofl: :rofl:
   
 5. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.622
  Допаѓања:
  9.763
  Упс. Ја мислев поставуваме рандом глупи прашања без никаков потенцијал за дискусија :)

  Ако незнаеш кај се пишува голема буква, точка, запирка и сите по ред интрпункциски знаци - добиваш екстра бонус. :*:
   
  На SnowWhite91 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.628
  Oпаа почнавме и да вреѓаме,ако нема врска,не ти замерувам,зашто не си ми битна во животот.
  Сигурен сум дека некаде си го препишала од некаде,или некој ти кажал. :lol: :lol:
   
 7. Ph0enix

  Ph0enix Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  325
  mozam da go zamislam zivotot bez sex vo nego jas sum nekoe staro drvo sto si dreme vo nekoja livada i si svedoci na mnogu mladi zaljubeni parovi sto idat pod mojata senka i se "rabotat" ko da nema utre ete ti odgovorif ok!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.