1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

dali normalno boli stomak posle prviot seks???

Дискусија во 'Канта' започната од praska00, 5 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. praska00

  praska00 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  3
  zdr se skinav najnormalno ama posle drugiot den me skina stomak sto e rabotata????
   
 2. Eleni4

  Eleni4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  normalno e... i mene be bolese... ne se plasi:) ako nesto bolkata ne pominuva.. pobaraj sovet od doktor!

  Se nadevam se ke bide vo red,
  pozdrav!
   
 3. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  6.137
  Пол:
  Женски
  Имаш тема за интимни прашања проблеми и совети.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.