Dali pri prviot seksualen odnos sekogas mora da potece krv?!

Дискусија во 'Канта' започната од Ma4encee, 31 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ma4encee

  Ma4encee Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Dali pri prviot seksualen odnos sekogas mora da potece krv?!Mene ne mi se sluci toa...
   
 2. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  477
  Темава ја има! Но не мора да значи дека мора да ти потече крв и мене не ми потече па не беше ништо страшн.Тоа е нормална појава кај некои девојки ;)
   
 3. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.909
  Чим не ти течело значи не е задолжително :)
   
 4. senza.parole

  senza.parole Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.073
  Допаѓања:
  19.293
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.