1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

dali prviot pat vi potece krv?

Дискусија во 'Канта' започната од Lili21, 6 октомври 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lili21

  Lili21 Нов член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdr na site.
  Jas za prv pat so mojot partner imav pred nekolko nedeli i od togas imavme 5/6 pati no nitu prviot nito posle ne mi potece ni kapka krv. Dali toa e normalno?
   
 2. citiesinflames

  citiesinflames Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  272
  Допаѓања:
  391
  Пол:
  Женски
  Mmmmm neli ima vakva posebna tema vekje ili ima nekoja tema kako intimni prasanja soveti(nez kako tocno bese) tema kaj sto mozes da go postavis prasanjevo :)
  A inaceeee....nogu strasna e taa rabota sto nemalo krv :o
   
  На traveler и Lili21 им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.