1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

dali se uste postojot vistinski prijatelstva?

Дискусија во 'Канта' започната од budalce.budalo.malo, 8 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. budalce.budalo.malo

  budalce.budalo.malo Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  4
  zdravo zenski, ja sum nova na forumov... i denovive sum malce pod stres ucenje, problemi malce doma, problemi malce so deckoto... znaete ponekogas mi treba da mu kazam na nekoj nesto,ama skoro nemam doverba skoro vo nikoj osven vo majka mi i decko mi... ama nemam nekoja drugarka sto bi mozela da i kazam se... bi sakala da vidam sto mislite vie za drugarstvoto vo denesno vreme, kako vi se odvivaat odnosite so drugarkite? dali imate doverba celosna vo niv...?
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Постојат повеќе вакви теми низ форумов. Прошетај малку и ќе ги најдеш :)
   
 3. Gunshine

  Gunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  666
  Имам две вистински пријателки кои ми ја знаат душата, ме читаат ко буквар, а и јас нив.
  Знаеш кај да ги бараш?
  Кај оние паметните, кои не изиграваат гратски фаци, оние сталожените и добрите во душа.
  Добри во душа, ќе речеш, сите се прават, ама не.
  Се намирисува она трулото кај другите што не се такви.
   
 4. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
 5. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена затоа што веќе постои слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.