1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dali sum bremena ve molam za sovet

Дискусија во 'Канта' започната од bubuu, 1 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bubuu

  bubuu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  4
  Imav seks so dechko mi ... mnogu kratok seks bez kondom ne svrsi on ni vo mene ni nadvor zasto bese mn kratko , imam neredovna menstruacija i se isplashiv deka mozhebi sum bremena i posle mesec dena od seksot napraviv test i iskochi negativen no denot pred da go napravam testot i 2ta dena posle toa (ushte trae) me bolat janicite i ponekogas kichmata... dali da napravam ushte eden test ili ? ve molam za sovet . vi blagodaram :)
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.716
  Допаѓања:
  150.560
  И од каде да знаеме сега ние кажи ми?!
  Плус,имаш веќе тема за вакви прашања и муабети.

  Извинете ,но кога ќе чујам вакво прашање со слично образложение ми оди да кажам Да,бремена си!
  Оди на гинеколог и ќе ти каже најсигурно,ние на нокти не гледаме.
   
  На kejsi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sweety.86

  sweety.86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 март 2010
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  21
  Ваква теме веќе постои, требало да разгледаш малку па да отвараш нова тема затоа што вака се прави хаос на форумов. И мислам дека не си бремена не се останува така бремена лесно.
   
 4. bubuu

  bubuu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  4
  ok togas kako se brise ?
   
 5. Emilija

  Emilija Истакнат член Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена поради тоа што веќе постои таква тема. Еве линк: seks/dali-sum-bremena-t424/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.