1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

dali sum bremena

Дискусија во 'Канта' започната од mama marija, 10 ноември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mama marija

  mama marija Активен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2016
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
  download (1).jpg dali sum bremena ????
   
  На crimson, joy1, Acka22 и 8 други им се допаѓа ова.
 2. kikin

  kikin Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  4.158
  Допаѓања:
  13.812
  Пол:
  Женски
  На Mariangel и mama marija им се допаѓа ова.
 3. mama marija

  mama marija Активен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2016
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
  :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
   
 4. mona22

  mona22 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  680
  Допаѓања:
  1.858
  Да со лесно са си ја износиш бременоста
   
  На mama marija му/ѝ се допаѓа ова.
 5. mama marija

  mama marija Активен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2016
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
  fala vi mnoguu :* :*
   
 6. irenadaniel

  irenadaniel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  887
  Допаѓања:
  1.329
  Пол:
  Женски
  cestitki :):):)
   
  На mama marija му/ѝ се допаѓа ова.
 7. izmislena

  izmislena Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2014
  Пораки:
  1.657
  Допаѓања:
  2.321
  Пол:
  Женски
  На mama marija и Bebulleee им се допаѓа ова.
 8. izmislena

  izmislena Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2014
  Пораки:
  1.657
  Допаѓања:
  2.321
  Пол:
  Женски
  ист како мојот прв позитивен :)) после следуваа уште неколку со уште поизразена втора линија. туку ај сеа префрли се во труднички муабети :)
   
  На mama marija му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Kejtovska

  Kejtovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  351
  Допаѓања:
  497
  Пол:
  Женски
  На mama marija му/ѝ се допаѓа ова.
 10. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.556
  Допаѓања:
  78.310
  Пол:
  Машки
 11. Poppins

  Poppins Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  2.599
  Допаѓања:
  5.524
  Пол:
  Женски
  На mama marija му/ѝ се допаѓа ова.
 12. mama marija

  mama marija Активен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2016
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
  :* :*
   
  На irenadaniel му/ѝ се допаѓа ова.
 13. mama marija

  mama marija Активен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2016
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
  :inlove::inlove::inlove::inlove:
   
 14. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.679
  Допаѓања:
  46.981
  Aj so lesno da si ja nosis bremenosta. Se isplati dve temi so otvori za isto prasanje :D
   
  На mama marija и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 15. mama marija

  mama marija Активен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2016
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
  seuste sum nova na foruma pa nemie uste prooucen xxexex fala inaku :*
   
  На Kukla994 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.