1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dali ve imaat fateno dodeka masturbirate (nemam mkd)

Дискусија во 'Канта' започната од Monika69, 10 септември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Monika69

  Monika69 Нов член

  Се зачлени на:
  10 септември 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Ajde zenski pisuvajte
   
 2. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.502
  Допаѓања:
  10.373
  Пол:
  Машки
  Oti nemas mkd
   
  На xGrapefruitx, fallenangel, cresa-jagoda и 4 други им се допаѓа ова.
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.605
  Допаѓања:
  59.392
  Пол:
  Женски
  Ам шо не си инсталираш, поубо е на мкд
   
  На Dust, Скопјетесакам, fallenangel и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.969
  Eh da sam moderator samo jedan dan, samo jedan dan, samo jedan dan.....
   
  На Antolinaa, CrazyGirl15, Скопјетесакам и 6 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.