dama so "siromasno" dekolte

Дискусија во 'Канта' започната од Trikson, 24 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Trikson

  Trikson Нов член

  Се зачлени на:
  27 август 2010
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  34
  soznam zaso ali mene kao pripadnik na maskiot pol odsekogash ne me privlekuvale zeni so skromno dekolte...

  sto mislite vie za ova...

  i dali bi se potrudile da si gi napravite gradite a so toa i sebe poprivlecni , normalno ako bi imale finansii za toa...zatoa sto vikaat deka privlecnoto telo ja zgolemuva samodoverbata vo sebe... :*

  http://www.youtube.com/watch?v=u1jzVJjk32E
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.316
  Триксон, ај не го тупи и не раскажувај на женски форум какви ги сакаш зашто некој може навреден да се најде.
  И јас ги сакам со голем, ама видиш беља работа не можам преку облека да проценам.
  Вие машките стварно имате потреба од ваш форум, ете покрени иницијатива па знаеш како ќе можеш да правиш муабет за тоа?Ехее, на долго и широко ;)
   
  На machorka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.536
  Привлечно тело не значи и големи гради!
   
 4. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.541
  Искомплексиран!!! Оди лечи си ги комплексите на некое друго место, а не на женски форум!
   
 5. BlackXSs

  BlackXSs Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  88
  Допаѓања:
  19
  Види вака,и ние припадничките на понежниот пол сакаме вие од посилниот да имате поголем алат,ама немате (повеќето од вас немаат) па не сме ви рекле да си го зголемите *****

  Јас си го сакам своето тело,уживам во него,задоволна сум,а ако некому не му се допаѓа тоа е негов проблем ,а не мој :!:
   
  На Marilyn-Monroe му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.076
  Допаѓања:
  1.620
  Господине Триксон побарај во Тело, имаш таму теми Силиконски гради, Како до поголеми гради и многу теми за гради мислам дека темава нема што да бара во Општи дискусии.
   
 7. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.399
  Допаѓања:
  8.912
  така викаат, а? ти појма немаш...
  епа пробај некоја естетска корекција или билдај малку во теретана па кажи ни дали е точно, дали ќе ти се зголеми самодовербата....може ќе излезеш малку да прошеташ навор, меѓу луѓе, на воздух
   
 8. Sunshine555

  Sunshine555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  66
  Huh ne sfakam sto ti e fintava sakal dami so "siromasno dekolte" prostak nizaeden prvo prasaj se dali zasluzuvas kakva bilo dama be glupak :@@ :@
   
 9. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  6.198
  Господе,а ти сам да си се погледнеш каков си,пред да збориш за сите девојки и жени?
  Па што ако имаат сиромашно деколте,сите треба да си се сакаат какви што се,но секако не да се запуштат откако ќе се омажат или фатат дечко.

  А ти,наместо да дремеш на женски форум и да кажуваш што те привлекува,излези од дупката,и замарај таму луѓе!
   
 10. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.736
  и да имам пари не би го направила тоа-од силиконите рак се добива бе море :^)
  и што ако девојка нема толку големи гради? така сакала природата, и не се може против тоа, но не значи дека таа девојка е помалку привлечна за разлика од другите :!:
  како не ти е срам да отвориш ваква тема? разговарај на оваа тема мажи(и тоа има колку да зборувате)
  а не во женски форум,засрами се :!:
   
 11. easyyyyy

  easyyyyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  173
  хаххахаха се изнасмеав кога ја видов темата....
  немала длабоко деколте,псссс големата работа....не е муабетот да имаш ц..ка покрај тебе,туку личност која ке те сака и ке ја сакаш...која ке биди покрај тебе и во добро и во зло....
  можам да претпоставам од каква личност потекнува оваа дискусија :D :D :D no coment :x :D
   
 12. Forgotten

  Forgotten Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  184
  Епа вака, можам само да ти речам да си ставиш силикони и фаќај си се и гледај си ги колку сакаш.
   
 13. beached

  beached Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  1.697
  Другарче што мака те натера да отвориш ваква тема ?
  Заебанција со другари , се фурате на женски форум ? - тапа фраерии ,уаааа!!
  Или лошо искуство ?
  I guess, лошо искуство.Или никакво искуство.
  Да не ги прекршам правилата на форумов, ќе се воздржам од било каква навреда
  читај меѓу редови
  .
  Очигледно е дека немаш никакво познавање од суштината на жената. Дркаш ти на порно сајтови :rofl:
  Ево да те просветлиме , ако девојката е надарена и има длабоко деколте ондак била среќничка.
  А ако нема деколте ?
  Не дечко , самодовербата не се гради со добар задник и големи цицки. Доброто тело прави да се чувстуваме попривлечни , никако да имаме поголема самодоверба.

  Девојки кој мислат дека ќе ќарат некој мачо бизнисмен , што ќе ги финансира и ќе им ги исполнува сите ефтини хирови , ќе се одлучат за силиконска долина.
  А на таа силиконска долина се палат токму вакви ко тебе , идиоти , искомплексирани манијачишта, неписмени глупаци.
  Немам ништо против естетска хирургија , во случај да е корекција на нешто , но силиконски гради :puke:
  .
  Вистинскиот момак знае да ја цени девојката , таква каква што е. Природна лепота , ние го викаме народски.
  А ти исклучи компјутерот , најди си некоја очајна фуфица со цицки на мегдан ..па нели за секое тенџере има капаче :drunk:
   
  На Strumfeta93 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.340
  Ропак колкав си, ѕирни си прво во гаќите, после раскажувај за сиромашни и богати деколтиња.
  Ти се пишува тебе бан, а верувам и многу страници од темата сипмтоми оf beeing a селјак.
   
 15. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  490
  Trikson, доволно беше за денес со твоиве теми, само не знам до кога админките ќе го толерираат твоево однесување. Прибери се малку, или во спротивно не ти бега бан.

  И да не бидам офф топик, се надевам дека сите машки не размислуваат вака како тебе. Доброто деколте е последната работа што би ја направила девојката посамоуверена.
   
 16. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.772
  Абе види, што знае машко што значи грбот да те боли заради преголеми гради? Што знае машко што значи да не можеш асално да си се растрчаш ко човек затоа што госпоѓиве летаат на секоја страна? Што знае машко колкави се болките после пластична операција?
  Што знае машко што значи да си фатиш грутче во градите па да не ти е битно после дали ти се А, B, C или D?

  Јас велам, да, убави се женските гради. Но велам дека секогаш полесно е да пополниш женски гради, дали со силикон, дали природно (пмс, менструација, бременост) отколку да дополниш нечиј мозок, интелигенција, а за продолжување алати да не правам муабет - речиси невозможно :)

  Можеби некои машки знаат, ама ти Триксон, изгледа не знаеш. Си дозволувам скромно да тврдам вакво нешто штом поставуваш ваква тема.
  За доброто на сите мажи искрено се надевам дека се лажам.
   
  На marama, Strumfeta93 и irenna им се допаѓа ова.
 17. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.635
  Допаѓања:
  3.490
  Пол:
  Женски
  Сите ние сакаме машко со добро тело, добар алат, стомачни 6-pack,развиени раце ама ретко кој е таков.
  И што треба сега?
  Да ги откачуваме врз база на физички изглед????
  Со твојата тема докажа само колку си прост и недозреан.
  Дефенитивно имаш комлкес. Реши си го
   
 18. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.850
  Остајте го.
   
 19. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  А зошто воопшто пишувате на темава? |(
   
 20. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.872
  Баш сега со Марамче си правевме муабет за нашиве скудни деколтеа... и си викаме, овој Тиксон, лепотанов, што му направи на форумов... опопопопоооооооооо бетер него алармот, не раздвижи, 'ршум не стори.

  Едноставни си мисли човекот - ах, праскички мои, неодолив ви сум, признајте... ^_^


  |( |( |( |( |( |( |( |( |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.