1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dark desire (Netflix) 2020

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Karamela12, 30 септември 2020.

 1. Karamela12

  Karamela12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2020
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  2.573
  Пол:
  Женски
  Омажената Алма го поминува кобниот викенд надвор од дома што ја разгорува страста,завршува со трагедија и ја води да ја доведе во прашање вистината за блиските. 8841D358-2CB0-432D-A463-2FB69FEA6022.jpeg

  Серијава е прилично нова,на 15 јули беше премиерата.
  Ми се свиѓа што епизодите траат по некој триестина минути и нема многу епизоди.

  Ја гледа ли некој?
   

  Прикачени фајлови: