1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

David Bowie

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Eva22, 19 јули 2016.

 1. Eva22

  Eva22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2015
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  260
  Пол:
  Женски
  Gledam Nema Tema Pa Vikam Da Napravam Edna Za Ovaa Legenda :)
  [​IMG]
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Eva22

  Eva22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2015
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  260
  Пол:
  Женски
  Spodelete Mislenja :D
   
 3. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.183
  Пол:
  Женски
  Таман темата како за летното хитче шо си го вртам месецов

   
  На Bender Rodriguez, zhap4e и elimkd им се допаѓа ова.
 4. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.113
  Допаѓања:
  107.121
  Пол:
  Женски
  Ме потсети, книгата ми стои нечепната од Види музика, слушни книга....(facepalm)
  Му ги сакам песните. Растев со нив, меѓу останатите..what else. Dunno8-|

  Ќејф ми направија на настанот со:


  :inlove:
   
  На Bender Rodriguez му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Val-Dim

  Val-Dim Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 ноември 2013
  Пораки:
  1.745
  Допаѓања:
  60.930
  Скоје на прекрасен начин и оддаде почит на една од најголемите музички легенди...
  Овогодинешната манифестација „Види музика, слушни слика, добиј книга“ што се одржи во Градскиот парк на 23 јуни, беше посветена на легендарниот Дејвид Боуви. Големо браво за организаторот на манифестацијата која наликуваше на голем светски концерт... Македонската филхармонија прекрасно ги изведе најдобрите хитови на Боуви :bow:, па публиката која што беше многубројна, убаво се забавуваше :music:

  DSC_0073.jpg

  DSC_0085.jpg

  DSC_0077.jpg
   
  На *Ѕвездичка*, Bozica1980, Mishela и 2 други им се допаѓа ова.
 6. *Ѕвездичка*

  *Ѕвездичка* Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2016
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  302
  Пол:
  Женски
  Слушнав дека било убаво, верувам во тоа, штета што не бев (facepalm)... од мене поздрав со најубавата, space odity
   
  На Val-Dim му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.776
  Пол:
  Машки
  Страшен Мадафака!
   
  На sjdgo му/ѝ се допаѓа ова.