1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dechki koga prv pat se smuvavte ili si fativte dechko...

Дискусија во 'Канта' започната од Dwarf, 5 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Dwarf

  Dwarf Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  i so kolku ste bile do sega? :D
  Eve jas imam 13 god. i ushte se nemam muvano :)
   
 2. Egypt

  Egypt Активен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2012
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  18
 3. Dwarf

  Dwarf Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Me interesira, btw nemam kirilica vo lap topot :)
   
 4. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.017
  Пол:
  Женски
  Кога пишуваш одговор,горе во десниот ќош имаш EN кликни го и ќе ти се префрли на МК,за да пишуваш кирилица.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.