1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Decki kazuvajte so da mu kupam za 1 godina na decko mi

Дискусија во 'Канта' започната од Macufkata, 16 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Macufkata

  Macufkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  83
  MI treba nekoj predlog sea za na 30 juli so decko mi praime 1 godina pa se cudam so da mu kupam.Odnapred fala
   
 2. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  Не мораше нова тема да отвориш .. Кога ќе пролисташ во Врски , ќе видиш дека има многу теми за подароци . :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.