1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Deckomi saka ama jas ne sum po toa

Дискусија во 'Канта' започната од Misterkamk, 19 март 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Misterkamk

  Misterkamk Нов член

  Се зачлени на:
  19 март 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Zdravo sakam da ve prasam devojki deckomi saka da imame dopiranje znaci na golo da imame dopiranje a jas izbegnuvam bidejki ne sum po toa stalno se karame i stalno e nervozen i edna vrskata ni dojde do raspagjanje neznam nemozam da se opustam nekako dajte mi sovet kako da se opistam kako da go zadovolam deckomi stalno go gledam ne sreken e vo vrskata mi treba pomis drvojki.
   
 2. Херкул

  Херкул Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  336
  Допаѓања:
  1.294
  Пол:
  Машки
  Мислам дека ти е рано сеуште за врска. Прекини ја таа врска и фокусирај си се на учењето, на пријателите, на личниот развој (интелектуален, емоционален, физички, социјален и сл.)
   
  На piksooki, rose60 и Bozica1980 им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.