1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Deckomi saka ama jas ne sum po toa

Дискусија во 'Канта' започната од Misterkamk, 19 март 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Misterkamk

  Misterkamk Нов член

  Се зачлени на:
  19 март 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Zdravo sakam da ve prasam devojki deckomi saka da imame dopiranje znaci na golo da imame dopiranje a jas izbegnuvam bidejki ne sum po toa stalno se karame i stalno e nervozen i edna vrskata ni dojde do raspagjanje neznam nemozam da se opustam nekako dajte mi sovet kako da se opistam kako da go zadovolam deckomi stalno go gledam ne sreken e vo vrskata mi treba pomis drvojki.
   
 2. citiesinflames

  citiesinflames Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  272
  Допаѓања:
  391
  Пол:
  Женски
  Lele naslovot...mislev kojznae so ke bide ali nvm :D
  Abe........buni edno litro shtok,pafni eden dzoint, se ke ti bide ramno ;) :D :D :D :D :D
  Se izv. za lat od mob sum nemozam da ja smenam... :)
   
  На BoyL, traveler, kjukli и 3 други им се допаѓа ова.
 3. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.390
  Допаѓања:
  87.640
  Е браво за советот.
  Ај јас како редар да кажам дека нема потреба од отварање нови теми.
  Не го сватив феноменот да новите членови побрзо научуваат како се отвара нова тема, од тоа да пролистаат малку и да видат што форум е ова, какви теми има..

  Девојче немој да правиш ништо за што не си спремна.
  Под претпоставка да попуштиш, он утре пак побрзо од тебе ќе оди на некст левел...и? пак ќе попуштиш?
  Од имање став, глава не боли...
   
  На LadyInTheDark, stevemila и Minnie15 им се допаѓа ова.
 4. Ilievska ^_^

  Ilievska ^_^ Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2015
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  hahahah uste sto nema da se iznacitam .. A izvini kolku godini si kje mozes li da ni otkries pa nikako nemozes da se opustis za dopiranje haha ? :D :D :D :D
   
 5. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.496
  Допаѓања:
  26.546
  Пол:
  Женски
  Абе до кога ке се отвараат вакви теми :?:
   
  На Mr. Right му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.510
  Допаѓања:
  71.261
  Пол:
  Машки
  Темaвa е ствoренa кo зa вo кaнтa. :nod:
   
  На kjukli, cresa-jagoda, Someonespecial и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.075
  Допаѓања:
  17.223
  Пол:
  Женски
  Јесте да!
   
  На Ilievska ^_^, ADOKI, Mr. Right и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. babyblond

  babyblond Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2011
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  1.546
  Пол:
  Женски
  Деца бе... Не правете нешто ако не сте дораснати и спремни за тоа... Секако ако имаш 13-14 години дека нема да ти е пријатно. Порасни прво, па фаќај дечковци.
   
  На Ilievska ^_^ му/ѝ се допаѓа ова.
 9. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  14.702
  Допаѓања:
  322.359
  Ај нека се затвори темава
  Само нешто да се прашало , треба-нетреба
  Сака да се е*е а несака да и влезе.
   
  На ADOKI и aleks blond им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.