1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

deckovci

Дискусија во 'Канта' започната од madameinlove, 19 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. madameinlove

  madameinlove Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Znaci vaka: ako moze da mi kazete kako gi palite svoite deckovci dodeka se muvate.
  Jas i decko mi ideme skore 2 god. On od nodamna pocna da me dopira na intimnite mesta. Neznam dali i ja treba da go dopitam tamu, neznam dali on saka i kako?pozz
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Треба ние да ти кажеме дали ти треба или не треба да го допираш?
  Темава е ступидна, иде под клуч.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.