1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Denise Austin

Дискусија во 'Фитнес' започната од kristii, 7 април 2014.

 1. kristii

  kristii Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  1.706
  Denise е фитнес инструторка исто како Jillian, барав низ темите но немате ништо спомнато за неа.Прв пат вечерва ги открив нејзините видеа претежно се кардио. Би сакала да споделите мислење дали имате искуство со неа.
  http://www.youtube.com/watch?v=dILstcZ78nc
  http://www.youtube.com/watch?v=52uvwCi03yE
  http://www.youtube.com/watch?v=bSsnxx_r2N0

  Има и многу други видеа овие се дел од нив.Може некој да сподели торнет ако знае.
  Според мене доста е интересна и доста мотивирачки,што мислите вие?