babylove овошни кашички

Depeche Mode

Дискусија во 'Канта' започната од dragan4eDR, 30 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  Depeche Mode ми е омилен бенд еве некои песни од нив,што мислите вие за бендот?

   
  На atala му/ѝ се допаѓа ова.
 2. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  898
  Пол:
  Женски
  И на мене бендот ми е омилен и сметам дека е најдобар од сите бендови,но имам една забелешка,а тоа е дека темата е дупла,има веќе тема за овој бенд во Групи и изведувачи,си требала да разгледаш многу поубаво и се плашам дека темата ќе оди во канта.:yawn::|
   
 3. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  ај прати ми линк за темава дека разгледав и немаше
   
 4. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  898
  Пол:
  Женски
  Последна измена: 1 ноември 2014
  На dragan4eDR му/ѝ се допаѓа ова.
 5. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  Da fala ti :*
   
  На atala му/ѝ се допаѓа ова.
 6. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.560
  Допаѓања:
  4.668
  Пол:
  Женски
  има ваква тема
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.