1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Depilacija

Дискусија во 'Канта' започната од srekaa, 15 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. srekaa

  srekaa Активен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2013
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  2
  kako ste zadovolni so Veet kremite za depilacija?jas ne sum mnogu zadovolna bidejki bro se trosi i mnogu crvenilo mi se pojavuva ,i ne gi otstranuva site vlakna.............
   
 2. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  4.091
  Допаѓања:
  30.234
  Пол:
  Женски
  Добро сериозно мислиш дека досега нема отворено тема за депилација на женски форум, па мораше нова да отвориш?
   
 3. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  А бе има ваква тема и налет тоа на латиница ти е.. Ако ти се појавува црвенило не ги употребувај пак.Кожата нежна ти е.И пробај со ленти за депилација,боли но подоби резултати дава :D!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.