1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Depiliranje

Дискусија во 'Канта' започната од zahar, 3 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zahar

  zahar Активен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  hajj...
  So shto se depilirate?mozhete da mi go kazhete domashniot tretman za depiliranje so shekjer beshe neshto,fala mnoguu:))) :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.933
  Допаѓања:
  66.086
  Пол:
  Женски
  telo/depilacija-so-sekerna-pasta-t5661/
  Разгледај ја категоријата Тело, има многу теми од овој тип и те замолувам да пишуваш на кирилица.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.