1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Despicable ME 1/2

Дискусија во 'Канта' започната од Kri5s, 11 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kri5s

  Kri5s Нов член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Despicable me

  Феминки мора да го гледате овој филм... Ова е нешто најинтересно што сум го гледала. Постојат два дела, гледајте го и чекам да ми ги кажете вашите импресии!!! :D :D :rofl: :rofl:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.935
  Допаѓања:
  66.093
  Пол:
  Женски
  filmovi/uzasniot-jas-despicable-me-t18978/
  Те замолувам да ги прочиташ правилата на форумот за отворање на нова тема.
  Побарај дали веќе постои иста пред да отвориш нова.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.