1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Devojki ajde pomozete :(

Дискусија во 'Канта' започната од katula, 16 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. katula

  katula Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 април 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  Poslednite 2 odnosi so deckomi posle odnost mi luti? A vekje dva dena imam premnogu belo pranje i cesto mocam, i imam kako gasovi vo dolniot den na stomakot so mozi da bidi???? :worried: :worried:
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.344
  Пол:
  Женски
  Е добро де,си можела да прашаш во интимни проблеми и совети.Ниту насловот на темата чини,ниту тоа што на латиница си пишала.Па разгледај малку побогу....

  Можеби имаш некоја вагинална инфекција.Разгледај,има повеќе теми околу ова во оваа категорија.Најдобро за тебе да посетиш гинеколог.
   
 3. katula

  katula Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 април 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  neznam kako da se snajdam na forumot i zato dojde tuka prasanjeto neznaev da go najdam :)))
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.