1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Devojki heeeeelp me!!!

Дискусија во 'Канта' започната од miss-sunshine, 4 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. miss-sunshine

  miss-sunshine Активен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Se nablizuva Valentine's day a jas ne znam bas sto da mu kupam na decko mi. Dali vie ste razmisluvale na taa tema? Aj ako imate nekoj sovet ve molam spodelete :) thankss :*
   
 2. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  477
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.