DIETA

Дискусија во 'Канта' започната од it.1.girl, 5 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. it.1.girl

  it.1.girl Активен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2012
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  1
  VE molam nekoj ako znaee dieta so koja mn se slabee neka napisi
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.282
  Допаѓања:
  49.990
  Пол:
  Женски
  Се моли авторот да ги прочита правилата на форумот пред да отвори тема и да пишува на кирилица.
  Цел подфорум Диети е полн со диети, па можеш да го разгледаш. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.