Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dieti

Дискусија во 'Канта' започната од Marsupilami, 27 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Marsupilami

  Marsupilami Активен член

  Се зачлени на:
  18 јули 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Zdravo sakav samo da prasham dali ima nekoja slushnato za dieta so limon. Imam slushnato deka polovina limon go istiskuvash vo chasa voda i go piesh sekoe utro...i imalo efekt. E sega sakam da prasham dali nekoja ima slushnato ili chitano za ova pa da me informira podobro? :))
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.213
  Допаѓања:
  57.024
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.