1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

dilema.Dali da mu dadam ili ne?

Дискусија во 'Канта' започната од daci95, 13 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. daci95

  daci95 Активен член

  Се зачлени на:
  13 март 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  zdravo,zdravo.Jas sum nova na sajtotov pa najprvo zdravo na site :D
  a sega,imam dechko 2 ipol godini,vo septemvri pravam 18 godini.Jas sakam da mu dadam,mislam spremna sum,megjutoa ne znam kako kje go prifatat toa moite.Dali vie im kazavte?Ne znam mozebi vi zvuci mnogu glupavo no jas mislam deka ako mu dadam deka kje ja izneveram overbata na moite.ve molam za pomos :*
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Има вакви теми во категорија Секс, разгледај таму :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.