1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dirty talk

Дискусија во 'Секс' започната од LoveYoreSelf, 16 март 2012.

 1. LoveYoreSelf

  LoveYoreSelf Активен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  5
  Типки помагајте со овој Durty talk!!! Дечкото ми сака мрсни зборови незнам што да му зборам додека го правиме, освен да да длабоко побрзо немам друго, досега не сум наидувала на дечко што сака да му зборам мрснички, хелп меее :(
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. opal

  opal Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  д`рти ток


  хммм нз опусти се и се со ќе ти падне на памет кажи му, внеси се во моментот и позата и реагирај ;) или па пушти си некој порно клип онака за инспирација ;)
   
  На Lolo5 и LoveYoreSelf им се допаѓа ова.
 3. Peperutka90

  Peperutka90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.081
  д`рти ток

  девојко има ваква тема, побарај пред да отвориш нова ;)
  тука ќе си најдеш одговор на прашањето
  seks/zboruvanje-za-vreme-na-seks-t940/
   
  На Lolo5 и LoveYoreSelf им се допаѓа ова.
 4. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.295
  Допаѓања:
  17.170
  Пол:
  Женски
  д`рти ток

  пссс ај сеа и ти не зезај, ова не е зборување за време на секс, ова ти е д`рти ток мадафака санава ганава :rofl:
   
  На Lolo5, s1a1n1d1r1a1, Peperutka90 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.884
  д`рти ток

  Свиња и свинско секогаш пали.
   
  На Lolo5, SunshineYo, goddess1337 и 3 други им се допаѓа ова.
 6. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.309
  д`рти ток


  Јави се на жешка линија ќе ти одржат лекција ;) за мрсни зборови додека го прават
   
  На Lolo5 и LoveYoreSelf им се допаѓа ова.
 7. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.365
  Допаѓања:
  15.977
  Пол:
  Женски
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. LoveYoreSelf

  LoveYoreSelf Активен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  5
  д`рти ток

  Па мислам дека не е баш таа тема иста, иако сеа цела ја прочитав и некако слабо ми помогна. Уште кога прочитав што прашува девојчето на почетокот некако изгубив надеж дека решение ќе најдам „дугарката ми кажуваше дека кога им...е со неа .Не сакам да ја искористе кажете ми“ мислам c'moon :^)
  Како и да е ми требаат конктетни зборови, сите се страмат да си кажат кои зборови ги употребуваат, незнаете како е да се збуни девојче хахах, еднаш му велам да подлабоко подлабоко ме послуша и ме заболе много зашто сеа напочеток и не сум навикната леле мори мајко :lol: хелп хелп хелп :*
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.270
  д`рти ток

  Епа ние можеме да ти кажеме нешто во стилот- Ајде стави ми го наеднаш, сакам да го осетам цел, до крај, плесни ме јако по газето (злато/душо/ти мој ебачу/ како и да е), ооо така, да, меси го, сакам да ги осеќам твоите раце по мене... и он има така да те стегне, а ти да си нежна, па да ги видиш ѕвездите.

  Тоа се кажува во зависност од ситуацијата, и од тоа колку си попалена и ти, и што ти сакаш да ти прави.
  А дрти ток не е само што сакаш да ти прави, можеш и во стил- даа така, леле колку го осеќам во мене, колку си моќен, колку е тврд, леле како ме удараат тестисите/јајцата, како ме дразнат јако, можеш да го фалиш место да му кажуваш што да ти прави, ама тоа ако осеќаш- не да биде лажно, а дечково да си мисли дека е најјакиот ебач у град.

  И целиот овој говор треба да виде со таков глас попален и со такви погледи инаку ќе изгледаш смешно.
  Ова ти е за вагинален секс, за орален имаш друго :D


  И да- темата да се преименува во валкани разговори :)
   
  На Lolo5, mackica1, Olgitsa и 6 други им се допаѓа ова.
 10. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  10.060
  Допаѓања:
  132.463
  д`рти ток

  :rofl:
  Сесилија маааа...си замислив како си каснуваш јаболче помеѓу,леле колку го ... осеќам во мене! Онака *крск* ом ном ном! :D
   
  На Biny, Lolo5 и Luciano им се допаѓа ова.
 11. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.270
  д`рти ток

  Не, не- тоа наеднаш се кажува :D со призвук како да гледаш дека гори нешто и со таков паничен поглед, ама тоа ако партнерот има нормален накај голем пенис инаку има да се чуди како толку го осеќате во себе :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. LoveYoreSelf

  LoveYoreSelf Активен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  5
  д`рти ток

  Браво сесилија ме напали сеа хахах, фала мн, друго се правам што треба, мислам со погледи и потези, но за валканиот разговор помош ми требаше баш тоа што го кажа ми требаше, за фалбите знам ама не е тоа тоа што го бараше тој ... :)
  Го менам насловот на темата сместа во твоја чест :P
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
  д`рти ток

  ја сакам понекад да му зборам така али он као да не го сака тоа ,екад потоа иде ком манјак кути,
  а ако зимам да му зборам као ова постираново погоре па ке ми ја звекне една ,као не сум ја ку*ва па тоа да го зборам не се очекоува тоа од мене :@ а ја па за инат не се откажувам
   
  На Lolo5 и Vladus им се допаѓа ова.
 14. Carpathia

  Carpathia Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2009
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  26
  Не ми се веруе дека такви мажи постојат на планетава еј!

  Очигледно си имаш работа со патријахалец и шо побрзо бегаш од него, тоа поубаво.

  Dirty talk is a must и тоа онаков знаете со вреѓање...пи...мички...ку*ва (ај да бидам културна), да ти еам ваков таков онаков викање плескање такви ствари.

  Нема шанси ќутенка, нема поглуп и подосаден секс од тоа.
   
  На Lolo5 и Vladus им се допаѓа ова.
 15. Sponzor

  Sponzor Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  10
  ја сакам понекад да му зборам така али он као да не го сака тоа ,екад потоа иде ком манјак кути,
  а ако зимам да му зборам као ова постираново погоре па ке ми ја звекне една ,као не сум ја ку*ва па тоа да го зборам не се очекоува тоа од мене :@ а ја па за инат не се откажувам[/quote]

  Не ми се веруе дека такви мажи постојат на планетава еј!

  Очигледно си имаш работа со патријахалец и шо побрзо бегаш од него, тоа поубаво.

  Dirty talk is a must и тоа онаков знаете со вреѓање...пи...мички...ку*ва (ај да бидам културна), да ти еам ваков таков онаков викање плескање такви ствари.

  Нема шанси ќутенка, нема поглуп и подосаден секс од тоа.  Ти не се откажуваш ама во овој век тешко дека ке промениш нешто, нели Carpathia ?
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Lady07

  Lady07 Активен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2011
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  8
 17. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.991
  [​IMG]
   
  На Lolo5, BabyStyle, crazylady и 4 други им се допаѓа ова.
 18. barbiegirl.24

  barbiegirl.24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2014
  Пораки:
  804
  Допаѓања:
  4.447
  Пол:
  Женски
  Тешко на тој што ќе ми биде дечко.:lol: А, ако му сметаат моите зборови ќе го оставам, или он ќе ме остави.:lol:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. ver·ti·go

  ver·ti·go Нов член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски

  koj e brojot na hot line? hahahahaha mi treba itno inspiracija
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.319
  Допаѓања:
  2.759
  Пол:
  Машки
  Актуелна е многу оваа тема.
  Сум имал неколку искуства во врска со ова , и сеуште имам ...
  Мене ми е пред се забавно, тоа е еден чуден виртуелен секс.
  Моќта лежи во мислата и бојата на гласот во моментот.
  Но нема ништо помоќно од силен оргазам од женската страна!
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.