1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Diy алати

Дискусија во 'Слободно време' започната од Nina+O, 25 ноември 2016.

 1. Nina+O

  Nina+O Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2016
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Женски
  Повелете феминки, видео за алат кој може доста да ни помогне во изработка на накит, чистење, гравирање, моделирање и diy проекти.
   
  На ♡BuBaLe♡ и Ketchup им се допаѓа ова.
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.029
  Пол:
  Женски
  Секоја чест за темава.
  Често ги гледам клипчињата на фб и инстаграм на Diy или Nifty доста корисни работи можат да се направат со малку материјали што ги имаме и дома.
   
  На Ketchup и Nina+O им се допаѓа ова.
 3. Nina+O

  Nina+O Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2016
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Женски