1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

DIY

Дискусија во 'Канта' започната од Rawr, 22 јули 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rawr

  Rawr Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2014
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  38
  Мислам дека нема ваква тема барав многу ама ако има слободно бришете :)
  Ставајте слики од вакви тотуријали често пати знаат да бидат многу корисни.
   

  Прикачени фајлови:

  На sikica7 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.279
  Пол:
  Женски
  Овие ми се допаѓаат :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На sikica7 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.