dm маркети во другите градови низ Македонија

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од kate21, 10 ноември 2014.

 1. Мис Стоун

  Мис Стоун Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2014
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  274
  Пол:
  Женски
  дефинитивно треба да отворите ДМ во битола :)
   
  На MayDiamonds, ЈеленаЏиш, Dgirlll и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Mrs.Bass

  Mrs.Bass Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2012
  Пораки:
  858
  Допаѓања:
  6.890
  Да не кажувам и јас дека фалите и во другите градови ама бар олеснете ни на сите што сме надвор од Скопје, Велес , со што би било одлично да овозможите онлине пазарување и можност за праќање производи по карго или сл..Би било ОДЛИЧНО! чекам позитива @dm drogerie markt
   
  На sugarlips, Ctete и Мис Стоун им се допаѓа ова.
 3. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.473
  Драга наша, првичната желба ни е dm да го донесеме во се повеќе градови..се поблиску до секој од вас :).
  Секако и онлајн продажбата е нешто на што ќе работиме и се надеваме дека ќе ви го обезбедиме во скора иднина.
  Те поздравуваме
   
  На Тина Фрутина и galapce им се допаѓа ова.
 4. queen13_

  queen13_ Активен член

  Се зачлени на:
  30 април 2015
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  117
  Пол:
  Женски
  Сакамо ед'н и у Куманово :P
   
  На dm drogerie markt му/ѝ се допаѓа ова.
 5. AnGeL4e009

  AnGeL4e009 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  245
  Пол:
  Женски
  Премногу добри производи ..премногу фалени... одлични ...ама би требало да бидите по сите градови ..Ајде и Охрид зошто да не ...баш би било супер...знам доста мој познанички од овај град што користат производи и се презадоволни ... Размислете за во Охрид ве молам :inlove::inlove::inlove::inlove::l::l:
   
  На dm drogerie markt му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Nobadys.Perfect

  Nobadys.Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  526
  Пол:
  Женски
  На пример dm маркет во Битола, во блиска иднина :nod:
   
  На dm drogerie markt му/ѝ се допаѓа ова.
 7. *Cloudy Girl*

  *Cloudy Girl* Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2015
  Пораки:
  346
  Допаѓања:
  406
  Sakame dm vo Bitolaaaaaa
   
 8. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.308
  Допаѓања:
  11.907
  Пол:
  Женски
  Јас дојдов тука само да го поздравам @dm drogerie markt ^_^ што ни овозможи да пазаруваме во Велес! Морам да кажам дека сум пресреќна што имаме таков маркет во Велес и можност за пазарување на прекрасни квалитетни производи! ;) Се надевам дека и на другите градови ќе им овозможите да пазаруваат од ДМ! :inlove:Најдобри сте! :nod: (y) :nod:
   
  На galapce, poenta, presiosaP и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. Црвче

  Црвче Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2015
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  562
  Пол:
  Женски
  Дали има ДМ маркет во ГТЦ Скопје и каде поточно се наоѓа? (hollest)
   
 10. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.703
  Допаѓања:
  4.753
  Пол:
  Женски
  Има,мислам дека е на прв спрат :)
   
  На Црвче му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  14.913
  Допаѓања:
  118.322
  Пол:
  Женски
  Имa, кoгa влегувaш oд плoштaд oд левa стрaнa е, немa шaнси дa гo утнеш. Дo прoдaвницaтa зa спoртскa oпремa е.
   
  На Црвче му/ѝ се допаѓа ова.
 12. dnikoloska

  dnikoloska Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2016
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Пред 3 - 4 години бев во Германија и тогаш за прв пат отидов во ДМ. Цените беа багатела, многу поевтини од кај нас. Посебно производите на Балеа која е марка на ДМ. Кога пред неколку години (2 мислам) се отвори ДМ кај нас многинсе израдував, но кога прв пат отидов се разочарав на цените зошто беа стандардни како во секоја продавница за козметика или маркет.
   
  На Тина Фрутина му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Тина Фрутина

  Тина Фрутина Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2016
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Да и јас го приметив тоа башка стандардот тука и во Германија е небо земја, така е и со сите еве H&M во Германија и Италија е многу поевтин отколку во Бугарија. За изборот што е намален за 200% па да не коментирам. :|
  Во секој случај барем се квалитетни ;)
   
  На stevemila му/ѝ се допаѓа ова.
 14. NADJA016

  NADJA016 Активен член

  Се зачлени на:
  15 март 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  На Прилеп многу му недостасува DM и сите производи кои можат да се најдат на едно место !!! Се надевам дека наскоро ќе се сетите и на нас... :makeup:
   
  На crazylady и victoria им се допаѓа ова.
 15. ЈеленаЏиш

  ЈеленаЏиш Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2015
  Пораки:
  482
  Допаѓања:
  1.879
  Пол:
  Женски
  И се уште нема dm во Битола....
   
  На MayDiamonds и theowndemon им се допаѓа ова.
 16. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.861
  Допаѓања:
  5.120
  Пол:
  Женски
  Seuste ne e ovozmozeno on line kupuvanje?
   
 17. SaNJaAaaAaa

  SaNJaAaaAaa Популарен член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2010
  Пораки:
  771
  Допаѓања:
  1.449
  Не сум сигурна дали на мислењево му е местото во оваа тема, ама тука ми изгледаше најсоодветно.

  Предлог ДМ дрогериите (кои не се дел од трговските центри), барем летно време да работат до 22:00 ч. Луѓето едвај во 21 ч. излегуваат од дома поради жешково. :(
   
  На koritsaki му/ѝ се допаѓа ова.
 18. anastasija mitic

  anastasija mitic Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2015
  Пораки:
  373
  Допаѓања:
  471
  Пол:
  Женски
  Dm vo pp ni falii
   
  На crazylady и m.i.g им се допаѓа ова.
 19. SofiMar_

  SofiMar_ Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2016
  Пораки:
  1.750
  Допаѓања:
  48.726
  Пол:
  Женски
  Знае ли некој дали производите на ДМ може да се најдат во Америка или само во Европа ги има?
   
 20. plavata212

  plavata212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јули 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  484
  Пол:
  Женски
  Слушнав дека во битола ќе се отвора на местото на борово кај стаклената, знај некој дали е вистина ова?
   
  На Zivyle му/ѝ се допаѓа ова.