1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Do it gurl

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Winter222, 10 јануари 2013.

 1. Winter222

  Winter222 Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  7
  Do it gurl е емисија на youtube..Во емисијата Jemie и Brit прават многу интересни работи од различни материјали.Па направете и вие и објавете слика :)
  http://www.youtube.com/watch?v=H7ph8ZtainM погледнете :)
   
 2. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.738
  Хмм да сега првпат го гледам и интересно ми изгледа планирам да го направам тоа и онака моливите и пенкалата ми се екстремно расеани ми се допаѓаат идеите на девојкава :D
   
  На Winter222 му/ѝ се допаѓа ова.