domasni milenici

Дискусија во 'Канта' започната од Alanna, 2 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.089
  Допаѓања:
  454
  Има ваква темааа.... |(
  А на мачето ништо не му е, не за џабе викаат дека имаат по 9 живота :D
   
 2. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.637
  1. Темава е во погрешна категорија
  2. Има две вакви теми (Домашни миленици и Грижа за домашни миленици)
  3. Мислењата треба да се пишуваат на кирилица
  4. На мачето не му е ништо сериозно, мало е и сигурно не се повредило од пад од фотелја. Ако толку ти е страв дека нешто посериозно е однеси го на ветеринар и тој нека ти каже дали му е нешто! А повраќањето било сигурно од некоја храна која ја изело дента!
   
 3. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.347
  Пол:
  Женски
  Доволно е темата да се пријави и таму да се напише образложение .
  [mod-dupla:1sfjn8id][/mod-dupla:1sfjn8id]
  Мислењата ќе бидат префрлени во веќе постоечката.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.