1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Double penetration

Дискусија во 'Секс' започната од meandyou, 30 јануари 2011.

 1. meandyou

  meandyou Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  353
  Допаѓања:
  195
  Девојки што мислите за DOUBLE PENETRATION? Сте пробале ли некогаш и како е? Јас немам пробано до сега....Чекам ваше мислење :)
   
 2. bittersweet

  bittersweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 ноември 2010
  Пораки:
  2.124
  Допаѓања:
  64.421
  Пол:
  Женски
  DOUBLE PENETATION

  double penetation незнам што е така да незнам дали би пробала.
  Можеби треба малку да поднаучиш англиски прво ;) или од возбуда згреши.
  Инаку се пишува double penetration и не не би пробала.
   
  На srci му/ѝ се допаѓа ова.
 3. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.898
  Пол:
  Женски
  DOUBLE PENETATION

  Јас не знам што е тоа, ако знаеш можеш ли да ми објасниш. Благодарам :)
   
 4. Theodora

  Theodora Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  1.505
  Допаѓања:
  5.575
  DOUBLE PENETATION

  Дали мислиш на истовремено анално и орално или на 2 во исто местенце :) ?И едното и др.влегуваат под овој наслов и на Википедиа пребарав пред малку.
   
  На diskreten32 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.471
  Допаѓања:
  147.033
  Анално и вагинално претпоставувам.
  И очите...филџанчиња.
   
  На Arjanit2021, WildMk, Oscar Lady и 5 други им се допаѓа ова.
 6. Theodora

  Theodora Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  1.505
  Допаѓања:
  5.575
  DOUBLE PENETATION

   
 7. PaLaVa

  PaLaVa Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2011
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  3.704
  Пол:
  Женски
  DOUBLE PENETATION

  И тоа воедно би значело threesome или секс во тројка... :D
  Не, и не би пробала... брутално изгледа! :o :tmi:
   
 8. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.028
  Допаѓања:
  25.010
  DOUBLE PENETATION

  Double penetration е двајца мажи едно женско .....

  пишите тоа на по*но страниците и ке ви се појават повеке клипови и ке ви стане јасно :lol:
   
 9. TennisBabe

  TennisBabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  591
  Допаѓања:
  364
  Не, не би пробала. Тоа е ту мач за мене :D
   
 10. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.898
  Пол:
  Женски
  Ви благодарам на објаснувањата, сега сум побогата...човек учи додека е жив. :) :$
  Не сакам да експериментирам со нешто што би ми предизвикало болка....или очите филџанчиња :lol: , а секс во тројка - Не благодарам, љубоморна сум.
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  А зашто мора да бидат 2 машки??? :?: :lol: :rofl: може да биде дечкото и помагалото, т.е нашиот верен пријател на батерии :lol: :lol: :lol:
   
  На t.a.m., WildMk, Calypso и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. meandyou

  meandyou Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  353
  Допаѓања:
  195
  еве поправив :) sorry :)
   
 13. Theodora

  Theodora Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  1.505
  Допаѓања:
  5.575
  Сум го пробала ова - со дечко ми и помагало и we like it VEEEEEEEERY MUCH!
   
  На allann, veren, Decibel и 2 други им се допаѓа ова.
 14. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  650
  Пол:
  Женски
  Сум слушнала дека убаво било, ама јас не би пробала и двете "дупки" да ми бидат зафатени истовремено :lol: Плус тоа две машки едно женско, тотално свирепо и животински, барем спорд мене :puke:
   
  На SimonaTino и srcekrsacka им се допаѓа ова.
 15. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.714
  Јас, мужето и уште едно машко-нема шанси!
  А ко што пиша лудото погорен, со верното пријателче-можеби. Сепак уште си немам таков "верен пријател", здравје кога ќе си се подновиме, можеби ќе се разгледа таа тема и ќе се реализира.
  До тогаш дупла пенетрација-ноу тенкс!
   
 16. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
 17. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.714
  Дупла пенетрација подразбира два пени*а(вистински или вештачки), а една дун*а. Капиш ? Спаѓа во тројка, ама и во двојка, па и соло :rofl:
   
  На Strumfeta93 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  Ееее ова НЕ! Ни со двајца, ни со вибратор. Многу болно ми се чини вака како што читам. :o :o :o
   
 19. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Епа тоа и јас го велам дека е дупла темата.
   
 20. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.806
  Ако си ја развијам мислата малку повеќе, со двe вибрирачки помагала и едно живо другарче, би можело да биде и трипл пенетрејшн. Само ќе биде потребна и моја помош.
  Triple trouble! :o И после ставање знак „Зафатено! Секаде. Буквално.“

  Како и да е, не сум имала. Мислам, не сум имала секс со двајца де :$
  А со помагало + не е лошо, ко за промена ;) :P
   
  На veren, ADOKI и zorannklv им се допаѓа ова.