1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Doubt (Сомневање) [2017]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Hipster, 14 јули 2017.

  1. Hipster

    Hipster Форумски идол

    Се зачлени на:
    8 јули 2011
    Пораки:
    5.777
    Допаѓања:
    22.418
    Пол:
    Женски
    Нова серија која почна да се емитува летово, излезени се само 5 епизоди но за почеткот делува ветувачка.
    IMG_8573.JPG

    Сејд е партнер во едно интересно адвокатско друштво во Њујорк, каде работи на интересен случај за убиство на млада девојка кој се случил пред 16 години. Обвинетиот е еминентен доктор, син на бивш сенатор. Главната случка е случајот на докторот Били Бренан, а секоја епизода таа и нејзините колеги работата на различни криминални приказни.
    Кетрин Хејгл во улога на Сејд.
    ___
    Според мене приказнава е не е измислување на топла вода, ама е интересна на свој начин. Некако интересно се исплеткуваа до сега дејствијата ако продолжат вака ќе иаме интересен случај за пратење. И самата приказна на Сејд мене ми е интересна, како стигнала до тука. Ајзак е многу интересен глумец.
     
    На Nausicaa и Victorian им се допаѓа ова.
  2. moonlight-girl.55

    moonlight-girl.55 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јули 2010
    Пораки:
    1.502
    Допаѓања:
    2.746
    Ќе те разочарам ако ти се допаднала до каде што си гледала, али серијава ја откажаа после тие неколку епизоди емитувани, дури ни цела сезона што ја снимиле не ја пуштија.
     
    На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Hipster

    Hipster Форумски идол

    Се зачлени на:
    8 јули 2011
    Пораки:
    5.777
    Допаѓања:
    22.418
    Пол:
    Женски
    Сериозно :(
    Тапа еј, тамн се загреав да видам што ќе се деси. А на апликацијата не ми вика дека е откажана.

    П.с да сеа прочитав дека е откажана, ама ќе ја дадат цела прва сезона што е снимена.
     
    На moonlight-girl.55 му/ѝ се допаѓа ова.