1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Doubt (Сомневање) [2017]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Hipster, 14 јули 2017.

 1. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.418
  Пол:
  Женски
  Нова серија која почна да се емитува летово, излезени се само 5 епизоди но за почеткот делува ветувачка.
  IMG_8573.JPG

  Сејд е партнер во едно интересно адвокатско друштво во Њујорк, каде работи на интересен случај за убиство на млада девојка кој се случил пред 16 години. Обвинетиот е еминентен доктор, син на бивш сенатор. Главната случка е случајот на докторот Били Бренан, а секоја епизода таа и нејзините колеги работата на различни криминални приказни.
  Кетрин Хејгл во улога на Сејд.
  ___
  Според мене приказнава е не е измислување на топла вода, ама е интересна на свој начин. Некако интересно се исплеткуваа до сега дејствијата ако продолжат вака ќе иаме интересен случај за пратење. И самата приказна на Сејд мене ми е интересна, како стигнала до тука. Ајзак е многу интересен глумец.
   
  На Nausicaa и Victorian им се допаѓа ова.
 2. moonlight-girl.55

  moonlight-girl.55 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  2.809
  Ќе те разочарам ако ти се допаднала до каде што си гледала, али серијава ја откажаа после тие неколку епизоди емитувани, дури ни цела сезона што ја снимиле не ја пуштија.
   
  На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.418
  Пол:
  Женски
  Сериозно :(
  Тапа еј, тамн се загреав да видам што ќе се деси. А на апликацијата не ми вика дека е откажана.

  П.с да сеа прочитав дека е откажана, ама ќе ја дадат цела прва сезона што е снимена.
   
  На moonlight-girl.55 му/ѝ се допаѓа ова.