1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dove парфеми

Дискусија во 'Парфеми' започната од izabela63-64, 2 јуни 2013.

 1. izabela63-64

  izabela63-64 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2013
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  44
  Не знам дали да си купам од парфемиве на Dove, не знам дали се убави :?:
  Ако може некоја од вас шо го има парфемов да ми даде совет за да знам. :$
  Ако има ваква тема слободно канта :^)
   
 2. Sw3et.Ang3l

  Sw3et.Ang3l Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  1.261
  Допаѓања:
  2.096
  Пол:
  Женски
  Зарем Дав имаат парфеми? :^) Да не мислиш на анти-перспиранти?? Се извинувам ако грешам.
   
  На marich му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Дав парфеми нема.
  Има анти-перспиранти.
   
  На marich му/ѝ се допаѓа ова.
 4. izabela63-64

  izabela63-64 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2013
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  44
  Се извинувам, моја грешка :$ Мислев на анти-преспиранти :lol:
  Ги имам гледано и на реклами, многу ги фалат ама некако се без мирис :^)
  Затоа ако некоја од вас ако има слободно да ми пише ;)
   
 5. Femmince

  Femmince Активен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2013
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  8
  антипресирантите им се добри, и баш мирисаат, јас сум задоволна и од тоа како штитат :)
   
  На marich му/ѝ се допаѓа ова.
 6. marich

  marich Активен член

  Се зачлени на:
  3 април 2015
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  201
  Пол:
  Женски
  Одлични се , заштитуваат :)