1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dream by Almak или Dormeo душеци?

Дискусија во 'Дом' започната од Sa4eto, 17 јули 2019.

 1. Sa4eto

  Sa4eto Нов член

  Се зачлени на:
  17 јули 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Деновиве размислуваме за купување на нов душек, па сме во дилема, за Дормеото читаме различни мислења, но за Dream by Almak не најдовме многу коментари. Кога би купила од Алмак би го зела оној најскапиот од 30 цм што е Ројал Дрим, а Дормеото за цената што ми одговара го има Алоето, Фреш прима 2 и Мемори силвер.
  Ве молам споделете ги вашите искуства.
   
  На DanceT му/ѝ се допаѓа ова.