1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Drugarstvo pomegju MASKO I ZENSKO ?

Дискусија во 'Канта' започната од a.b, 24 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. a.b

  a.b Нов член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Dali navistina moze da postoi vakvo prijatelstvo ?
   
 2. a.b

  a.b Нов член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Za mene licno nevozmozno e vakvo prijatelstvo, bidejki gi znaeme maskite sekogas gi gledaat zenite site znaeme kako ..
   
 3. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.859
  Допаѓања:
  39.452
  Пол:
  Женски
  Веќе постои ваква тема.
  forum.femina.mk/opsti-diskusii/masko-zenskite-prijatelstva-t751/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.