1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

dukan dieta

Дискусија во 'Канта' започната од roksana, 13 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. roksana

  roksana Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Veke 11 dena ja drzam dukan dietata
  vo prvite 5 dena kolku sto mi bese napadot izgubiv 2kg,a sega nzm bidejki ne sum se merela
  dali nekoj ja ima drzeno dietata?
  4itam na net deka e edna od naj shtetnite
  ako nekoj ja drzel neka mi pisuva dali ima efekt ili da ja smenam :))
   
 2. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.424
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.