1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

E-rola електролитски депилатор од Топшоп

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Swagiees, 9 јули 2012.

 1. Swagiees

  Swagiees Активен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2
  Сакам да прашам го има некој депилаторот Е-рола сакам да го купам.Викаат дека е безболно и трајно отстранување на несаканите влакна за сите видови на кожа. Ве молам кажете ми каков е ако го имате :) Ви благодарам однапред :|
   
 2. owl-ribbon

  owl-ribbon Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  678
  Го имам јас , тапа е ништо не помага ни па прави
   
  На Swagiees му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Swagiees

  Swagiees Активен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2
  Lele navistina falla sto mi kaza :)
   
  На owl-ribbon му/ѝ се допаѓа ова.