1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

eBay

Дискусија во 'Канта' започната од babylove123, 27 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. babylove123

  babylove123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  55
  Девојки дали имате користено еBay и дали имате купено нешто од таму ? Гледав има интересни работи таму ме интересира како оди тоа :)  [​IMG]  ПС. темава незнаев каде да ја ставам и ако има ваква тема - одма во канта :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.025
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.