1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ebay

Дискусија во 'Канта' започната од gingerchild, 19 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gingerchild

  gingerchild Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  1.495
  Допаѓања:
  4.992
  Пол:
  Женски
  Значи,ме трефна да си порачам нешто од ebay, арно ама, ме заколеба поштарината. Па, си реков да ве прашам нешто околу тоа доколку има такви кои веќе купувале нешто преку ebay :D Ова ми е уствари и прва теба на форумов, новопечена сум :wasntme:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.103
  Допаѓања:
  56.277
  Пол:
  Женски
  Еве тука имаш информации за купување преку ebay.
  moda-i-stil/kupuvanje-na-garderoba-od-ebay-t4762/
  И те молам да ги прочиташ правилата на форумот за создавање на тема. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.