1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

EDNO PRASANJE PLIZ NEKA MI ODGOVORI NEKOJ..

Дискусија во 'Канта' започната од malata123, 3 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. malata123

  malata123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  VE MOLAM.. NEKOJ NEKA MI OBJASNI KADESE NAOGA MIDNIGHT.. ne sum od skopje, a treba da izlezam so drustvo od skolo i sram mi e da prasam kaj e midnight...:$ ???
   
 2. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.929
  Пол:
  Женски
  Е зашо срам?
  Инаку миднајт ти е на кеј кај кафичите.
  Има скопјани што не знаает каде се некои места, ти се срамиш да прашаш а не си од Скопје. :^)
  Иначе, ако сакаш друг пат пак нешто да прашаш имаш тема "Сакам да прашам"
  :hai:
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Темата е заклучена бидејќи прашањето може да се постави во темата „Сакам да прашам“.
  Еве линк kafe-muabeti/sakam-da-prasam-t1298/ :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.