ednostavno ,koj e za druzba...

Дискусија во 'Канта' започната од uporen, 16 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. uporen

  uporen Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  ne znam kako da vi objassnam ,se sramam ,heheheh
   
 2. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.216
  леле ај молим те не досадувај!!! ти постираа правила, ако не ти се јасни побарај некој да ти ги објасни некој ама не дави тука!

  Се извинувам што вака реагирам ама стварно е досаден!
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.906
  Ова не е сајт за рекламирање. Постојат други такви.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.