1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ENERGETSKI VAMPIRIZAM

Дискусија во 'Канта' започната од Makedoncec, 15 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Makedoncec

  Makedoncec Активен член

  Се зачлени на:
  15 март 2012
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Sto mislite, dali stvarno grof drakula piel krv, ili toa e samo kod, za denesniot energetski vampirizam, cicajneto na energijata na lugeto, koja e segde i nasekade....??????
   
 2. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.056
  Допаѓања:
  11.600
  Пол:
  Женски
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.451
  Грофот бил ладнокрвен, колел се живо и диво, и затоа го добил тој прекар, а не дека цицал крв :)
   
 4. Bel-Golub

  Bel-Golub Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2011
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  48
  nee tocno tuku deka otkako go kolel lugeto i ja proval krvta mu se dopadnala i pocna da pie ova e vistinskata prikazna spored site istrazuvajna sto gi iamam praveno i emisitee sto gi imam gledano
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.