1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Energija

Дискусија во 'Канта' започната од nada-nada-nada, 29 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nada-nada-nada

  nada-nada-nada Активен член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  energetskiot vampirizam -borba ili iskusenie
   
 2. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.792
  Допаѓања:
  10.849
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.