1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ERASMUS Student Network

Дискусија во 'Канта' започната од Westlife, 16 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Westlife

  Westlife Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  642
  Допаѓања:
  617
  Најпрво-Ако ја има темава слободно бришете.Побарав,не сретнав ваква тема.
  Дали некој има искуство со ова? Доколку има-споделете ве молам!
  Поздрав :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.479
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.