1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Erasmus+

Дискусија во 'Канта' започната од Kate89love, 31 декември 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kate89love

  Kate89love Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2017
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  25
  Искуства? Совети? Препораки?
   
 2. asdas

  asdas Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.026
  Допаѓања:
  1.933
  А, зошто олку оскуден вовед? Има студенти што не ни имаат слушнато за Еразмус, а деталите ги знаат само оние благословените што го искусиле. Дај барем 3-4 параграфчиња :)
   
  На IM.TMKQ му/ѝ се допаѓа ова.
 3. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.106
  Допаѓања:
  34.069
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.